linia3 (1).jpg

Witamy rodziców i dzieci po wakacjach.

Nasza grupa w roku szkolnym 2020/2021 będzie pracować w godzinach: 8.30 - 16.00.

Oligofrenopedagodzy prowadzący grupę:

mgr Anna Drobniak

mgr Renata Warwas

pomocą nauczyciela w jest pani Anna Kuchta

Zamierzenia dydaktyczno - wychowawcze na rok szk. 2020/21

Dary jesieni

Dzieci poznawały sensorycznie warzywa, nazywały je a potem zamalowywały farbą kontury pomidora.

Jesienna cza, cza

Zabawy rytmiczno- ruchowe przy muzyce, gra na instrumentach perkusyjnych.

Dzieci poznawały podstawowe zasady ruchu drogowego oraz uczestniczyły w stymulacji polisensorycznej wg pór roku. Na koniec wykonały z elementów sygnalizator świetlny

Dzieci uczestniczyły w stymulacji polisensorycznej wg pór roku i poznawały podstawowe zasady ruchu drogowego. Na koniec wykonały z elementów sygnalizator świetlny: malowały, przyklejały

Dzień Pluszowego Misia

Wiewiórki spotkały dziś najbardziej znane przez dzieci misie: Misia Uszatka i Kubusia Puchatka, największego łasucha na miodek. Wysłuchały opowiadania na podstawie książeczki o Kubusiu Puchatku i uczestniczyły w zabawach ruchowych. Na koniec wykonały pracę plastyczną pluszowego misia.

Odwiedziny świętego Mikołaja

Zabawy dowolne

W czasie wolnym dzieci z grupy Wiewiórki układają, budują z klocków, malują i rysują.

Ćwiczenia w cięciu nożyczkami

Dzieci doskonaliły umiejętność prawidłowego chwytu nożyczek i umiejętność cięcia nimi.

Zabawy sensoryczne ze śniegiem

Zima, zima, zima, pada, pada śnieg.....zabawy twórcze przy piosenkach o tematyce zimowej.

Bal karnawałowy

Wiewiórki pięknie prezentowały się w strojach karnawałowych i chętnie pozowały do zdjęć. Niektórych muzyka zachęciła do wspólnej zabawy

Z cyklu "Nasi domowi ulubieńcy". W grupie "Wiewiórki" obchodzono dzisiaj Dzień Kota